На чемпіонаті з бодибілдингу тіло коломиянки визнали одним із найкращих. ВІДЕО

35-річна Світлана Мацюк професійно спортом почала займатися лише рік тому і вже тепер володарка одразу двох медалей, які здобула на відкритому міжнародному чемпіонаті з бодибілдингу та фітнесу “UKRAINIAN GRAND PRIX”.

Зі своїм тренером Назарієм Янко познайомилась, коли шукала фахівця, який зможе допомогти їй схуднути, пише Ратуша з посиланням на НТК.

Був проєкт на 30 днів, я скинула 9 кілограмів і виграла в цьому проєкті поїздку в Амстердам. Коли повернулась, мені стало скучно просто так займатись в залі, хотілось працювати у важчому режимі. Коханий запропонував спробувати себе у фітнес-бікіні, – розповідає Світлана Мацюк.

ДО ТЕМИ: Прикарпатець став чемпіоном Європи з бодібілдингу та фітнесу. ФОТО

Жінка додає, що її життя змінилось повністю:

Важливо було відновити сон, налагодити харчування, тренування. Дуже багато людей відсіялося. Я завжди думала, що у мене багато друзів. Зараз я класно їм, я класно виглядаю, я добре сплю, у мене немає депресій, я себе гарно почуваю, немає фізичного виснаження. Не було жодного дня, коли б я голодала. Я зараз краще виглядаю, ніж у 22, 25 років.

“UKRAINIAN GRAND PRIX” – це перші змагання Світлани Мацюк, які проходили у Києві. Коломиянка виступала одразу в трьох категоріях: “35+”, “Зріст до 160 сантиметрів” і “Новачки”.

Я здобула дві перемоги: срібну медаль в категорії “35+” і бронзу в категорії “зріст до 160 сантиметрів”, – каже коломиянка.

Світлана Мацюк зізнається, що задоволена собою, але меж досконалості немає. Тому продовжує наполегливу працю разом зі своїм тренером Назарієм Янко і мріє про золото на міжнародних турнірах:

ДО ТЕМИ: Прикарпатка виборола три медалі на турнірі з веслування в Угорщині. ФОТО

Це тільки початкова точка. Хочу стояти на сцені із золотою медаллю і щоб поряд стояв тренер, як тренер чемпіона.