На Центральному ринку найбільший вибір української черешні

Черешня покращує сон, наповнює вітамінами серцево-судинну систему та нормалізовує тиск.
Черешня покращує сон, наповнює вітамінами серцево-судинну систему та нормалізовує тиск.

У розпалі літо, а разом з ним і довгоочікуваний сезон свіжих та корисних ягід. На прилавках Центрального ринку Івано-Франківська зараз найбільший асортимент соковитої черешні – червона, жовта і, навіть, чорна.

На Центрального ринку пропонують кілька сортів, на вибір покупця. Вся ягода – українська, без хімікатів.

Моя черешня дуже добра, тверденька, соковита. Якщо клієнт вагається, який сорт обрати, ми даємо спробувати та пояснюємо відмінності. Люди беруть кілограмами, – розповідає продавчиня Марія.

Черешня – це не тільки смачно, а й корисно. Вона покращує сон, наповнює вітамінами серцево-судинну систему, нормалізовує тиск та позитивно впливає на весь організм завдяки своїм дієтичним властивостям. Адже у 100 г черешні – лише 52 ккал. Тому черешня добре втамовує голод і є чудовим десертом для тих, хто бореться із зайвою вагою.

Як і будь-які ягоди, черешню можна заморозити, та для цього потрібно видаляти кісточки. Більш поширені варіанти консервації – варення, компот або черешня у власному соку.

Завітайте на Центральний ринок, тут Ви обов’язково знайдете свіжі та якісні фрукти, овочі, ягоди, м‘ясні та молочні вироби за доступними цінами.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм