На Франківщині стихія забрала життя чотирьох людей

Четверта людина, життя якої забрала стихія, – чоловік із селища Ворохта.
Четверта людина, життя якої забрала стихія, – чоловік із селища Ворохта.

Ще до вчора йшлося про трьох — жінку з Дземброні та чоловіка і жінку, які в автомобілі потонули у річці Білий Черемош. Четверта людина, життя якої забрала стихія, – чоловік із селища Ворохта Яремчанської міської ради.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на Суспільне.

Цю інформацію підтвердив селищний голова Микола Йосипчук. За його словами, чоловік загинув на початку паводку – 21-го червня.

ДО ТЕМИ: Наслідки негоди на Прикарпатті: підтоплено понад 10 тисяч будинків, зруйновано 150 кілометрів доріг

Через довготривалі дощі вода підтопила підвальне приміщення його домогосподарства. Він зайшов у приміщення, в котельню, і його вразило струмом, – розповідає Микола Йосипчук. – Ми підготували всі документи, склали відповідні акти, є висновки поліції, протокол виїзду пожежної частини, бо спочатку там було задимлення і на місці працювали пожежники. Фактично вони виявили чоловіка без свідомості, який лежав у воді. Ми, як селищна рада, подали документи до яремчанської комісії, інформацію внесли у реєстри. Ці реєстри сформують і подають на область. Ми вжили заходів і подаємо цього чоловіка як жертву стихії.

Начальник департаменту соціальної політики облдержадміністрації Володимир Корженьовський сказав, що йому відомо про цей випадок.

ДО ТЕМИ: Як топило Івано-Франківськ 51 рік тому: унікальні кадри

Зараз в департаменті чекають на висновки районних комісій, щоб виплачувати людям компенсації.

Поки що в нас рішень комісій немає. Вони ще формують документи і передадуть нам. Ще немає документів по жодній жертві, але, думаю, що сьогодні-завтра будуть. Комісії сформують склад сім’ї загиблих, складуть протоколи. Ми стараємося якомога швидше працювати, щоб люди швидше отримували матеріальну допомогу. Ми готові виплачувати, — зазначив Корженьовський.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм