На Франківщині служба зайнятості виплатила майже 34 млн грн допомоги по частковому безробіттю

За період карантину працівники служби зайнятості прийняли 1369 позитивних рішень для роботодавців.
За період карантину працівники служби зайнятості прийняли 1369 позитивних рішень для роботодавців.

Станом на 3 липня Івано-Франківська обласна служба зайнятості профінансувала 33 млн 583 тисяч грн для виплати допомоги по частковому безробіттю.

Про це пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

За період карантину працівники служби зайнятості прийняли 1 тисячу 369 позитивних рішень для роботодавців. Отримати компенсацію зарплати зможе 8 тисяч 422 найманих працівників. Крім того, на даний час прийнято позитивні рішення для 6 тисяч 528 підприємців – розповів директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад 70 тисяч прикарпатців ще жодного разу не сплачували за розподіл газу

Як зазначається, отримати допомогу можуть роботодавці малого та середнього бізнесу. Також підприємці, які зупинили або скоротили діяльність через карантин та сплачували ЄСВ упродовж 6 місяців до зупинення діяльності.

Упродовж 90 календарних днів з дня зупинення чи скорочення діяльності вони мають звернутися до філій обласного або міського центру зайнятості за місцем реєстрації як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та подати пакет документів, – йдеться у повідомленні.

ДОВІДКА:

Пакет документів можна надати до служби зайнятості у будь-який зручний спосіб: у скриньку, розміщену на вході центру зайнятості/філії (оригінал); поштовим відправленням (оригінал); на e-mail центру зайнятості/філії (у форматі скан-копії). 

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм