На Франківщині з’явиться унікальний парк епохи Кайнозою. ФОТО

Тематика парку — епоха Кайнозою — історична ера, що почалась 66 мільйонів років тому і триває досі
Тематика парку — епоха Кайнозою — історична ера, що почалась 66 мільйонів років тому і триває досі

В селі Підгір’я Богородчанського району планують створити «Парк Кайнозою».

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на N+K Architectvra

“Парк Кайнозою” — це розважальний та освітній парк, розміщений на 8 га території з рівнинним рельєфом. Тематика парку — епоха Кайнозою — історична ера, що почалась 66 мільйонів років тому і триває досі.

Навколо вже існуючої скульптурної композиції «Мамонти» при в’їзді планують збудувати громадський простір, де будуть збиратися туристи. Вхід буде здійснюватися через фойє і вестиме до музею.

«Музей — це продовгувата та вигнута в плані галерея з діорамами, що розповідають історію створення та розвитку життя на Землі від Первинного бульйону, через Палеозой, Мезозой та Кайнозой аж до побуту кроманьйонців», – зазначають творці проєкту.

З музею відвідувач потрапляє безпосередньо в парк, з заглибленим амфітеатром. В цьому місці проводитимуть лекції під відкритим небом, можна поспостерігати за побутом кроманьйонці, яких гратимуть актори. Також люди зможуть взяти участь в майстер-класах, наприклад, з виготовлення знаряддя праці.

Сюжетна єдність скульптурних композицій дасть повніше враження про життя на Землі кількадесят мільйонів років тому та дозволить наочно зобразити різні сюжети.

“Зважаючи на інтерес, який до себе привертає композиція мамонтів, то однозначно, що потрібно і надалі розвивати цю ідею. Зараз для парку створюють інші скульптурні доісторичні тварини і птахи. Готують вольєр для левів і тигрів”, – розповідає один з ініціаторів проєкту Юрій Козакевич.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм