На Тлумаччині благодійна організація подала у суд на обласне Держказначейство. ВІДЕО

Благодійники подали позов до установи через те, що вона не перерахувала гроші за надання соціальних послуг.
Благодійники подали позов до установи через те, що вона не перерахувала гроші за надання соціальних послуг.

В окружному адміністративному суді Івано-Франківської області розглянули позов благодійної організації “Українська благодійницька мережа” до обласного Держказначейства.

Благодійники подали позов до установи через те, що вона не перерахувала гроші за надання соціальних послуг у січні-квітні 2020-го року, пише Ратуша з посиланням на Суспільне.

Нагадаємо, на початку липня керівник Будинку для сиріт з інвалідністю “Оселя Віри, Надії та Любові” що на Тлумаччині опублікував на Facebook-сторінці повідомлення про те, що казначейство відмовилося повертати їм кошти.

За словами керівника організації Василя Футерка, заклад на початку травня уклав договір з обласним департаментом соцполітики. Казначейство документ зареєструвало без зауважень. За місяць з’ясувалося, що платежі не проводять.

В матеріалах справи є відповідь департаменту, в якій зазначено, що всі подання та акти були подані, однак вони не проводяться казначейством, – каже Василь Футерко.

ДО ТЕМИ: У Коломиї відкрили дитячий будинок сімейного типу

Головний спеціаліст юридичного відділу обласного казначейства Оксана Гамуляк зазначила, що цей позов не в юрисдикції адміністративного суду – це цивільне законодавство. Не погодилася представниця відповідача і з тим фактом, що позиваються до Державної казначейської служби. На її думку, відповідачем має бути департамент соцполітики.

Хочу звернути увагу суду на те, що жодних правових відносин між позивачем та нами, визначеними позивачем як відповідач, не існує. Безпосередньо договір про здійснення розрахункового-касового обслуговування, тобто договір про здійснення бюджетних відносин в нас існує з департаментом соцполітики Івано-Франківської ОДА. Також договір на здійснення дистанційного обслуговування системи електронних платежів, – додала Гамуляк.

За словами судді Тараса Боршовського, на наступному слуханні, яке відбудеться восьмого вересня, розглянуть питання з тендерної документації, замовлення соціальних послуг і, відповідно, підсумкові позиції сторін.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм