На Тисмениччині презентували електронні аудіогіди для Хресної дороги

На Прикарпатті почали діяти електронні аудіогіди для Хресної дороги на території Погінського монастиря Успіння Матері Божої в селі Погоня.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської облдержадміністрації.

Загальний бюджет проекту склав понад 150 тисяч гривень. Це, зокрема, кошти для закупівлі та встановлення системи «Аудіогід». Дольова участь районного бюджету в реалізації проекту – 33 тисячі гривень.

ДО ТЕМИ: На Коломийщині реставрують старовинну сакральну пам’ятку. ВІДЕО

Настоятель монастиря Роман Мельник та отець Никодим Гуралюк освятили встановлені аудіогіди та подякували за підтримку і сприяння в розвитку духовно-паломницького центру, вагому дольову участь у створенні комфортних умов перебування прочан і паломників у монастирі.

Відтепер усі прочани духовно-паломницького центру, проходячи Хресну дорогу самостійно, матимуть можливість прослухати її однією із трьох мов – українською, німецькою або польською, що значно підвищить рівень релігійного туризму на теренах Тисмениччини, – йдеться у повідомленні.

Проект-переможець Тисменицької районної ради, ініційований головою районної ради Тетяною Градюк для розвитку релігійного туризму на Тисмениччині, втілено в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, що реалізується Асоціацією «Єврорегіон Карпати-Україна» та фінансується за кошти обласних бюджетів Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької областей.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм