На стінах Прикарпаттяобленерго «розцвіло» Дерево трудових династій. ВІДЕО

Дерево династій урочисто відкриватимуть 16 серпня.
Дерево династій урочисто відкриватимуть 16 серпня.

В Івано-Франківську до 90-річного ювілею центральний офіс АТ «Прикарпаттяобленерго» прикрасили зображенням Дерева трудових династій.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на пресслужбу Прикарпаттяобленерго.

Івано-Франківський художник-мураліст Юрій Пітчук прикрасив одну із зовнішніх стін компанії художнім панном із зображенням Дерева трудових династій, на якому будуть увіковічені 14 прізвищ родин енергетиків, – йдеться у повідомленні.

Дерево династій урочисто відкриватимуть цієї п’ятниці, на передодні ювілею, який припадає на 16 серпня.

ДО ТЕМИ: У Татарові відкрили Музей історії та старожитностей. ФОТО

https://www.facebook.com/oe.if.ua/videos/2678233892391446/

Навесні 1928 року в Івано-Франківську розпочалося спорудження загальноміської електростанції. Це був перший крок до створення попередниці АТ ”Прикарпаттяобленерго” – обласної електропостачальної компанії.

16 серпня 1930 року електростанція вперше видала промисловий струм і почала стабільно працювати. Проте згодом розвиток її зупинила II світова війна. Післявоєнне відновлення станції збільшило її потужність у п’ять разів.

В 1973 році електростанція перестала існувати як самостійне підприємство. Її приєднали до Івано-Франківського підприємства електричних мереж. Через п’ять років, у 1978 році ці дві структури об’єдналися з обласним підприємством сільських електромереж, отримавши назву – обласне підприємство електричних мереж. З такою назвою підприємство проіснувало до 1995 року.

Перша міська електростанція – попередник всіх енергетичних структур області, які в процесі злиття в кінцевому варіанті стали називатися АТ «Прикарпаттяобленерго».

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм