На Рожнятівщині відкрили сучасний спортивний майданчик. ФОТО

Майданчик з поліуретановим покриттям, облаштований за європейськими стандартами.
Майданчик з поліуретановим покриттям, облаштований за європейськими стандартами.

У смт Брошнів-Осада Рожнятівського району, на масиві Автоматика, відкрили сучасний спортивний майданчик.

Про це на Facebook-сторінці повідомив  голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів, пише Ратуша.

Майданчик з поліуретановим покриттям: яскравий і комфортний, облаштований за європейськими стандартами. Отець Олег Ангельчук здійснив церемонію освячення спортивного майданчика, – йдеться у повідомленні.

За його словами, такі об’єкти спортивної інфраструктури сьогодні потрібні і актуальні. Комфортні умови для занять спортом забезпечують активне дозвілля та «відриває» дітей від комп’ютерів та ґаджетів.

ДО ТЕМИ: Команда “За майбутнє” посприяла у створенні хокейного майданчику в Коломиї

Дякую усім, хто долучився до спорудження цього спортивного майданчика. Також слова вдячності адресую голові Івано-Франківської облдержадміністрації Віктору Федоріву, за сприяння у виділенні коштів з державного бюджету на фінансування об’єкта. Та подяка начальнику управління спорту Оресту Оклієвичу – за підтримку у організації проєкту, – додав Іванів.

Проєкт «Будівництво багатофункціонального спортивного майданчика по вул. І.Франка» спорудили за кошти державного бюджету та за співфінансування з бюджету ОТГ.

Це уже третій новий спортивний майданчик в громаді. Минулого року такий подарунок отримали спортсмени села Креховичі та Брошнів.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм