На Прикарпатті іноземцю, який погрожував ножем своїй коханій, пом’якшили вирок

Колегія суддів Івано-Франківського апеляційного суду завершила розгляд матеріалів кримінально провадження Городенківського районного суду щодо обвинуваченого, якого засудили до позбавлення волі на 4 роки.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на пресслужбу суду.

Відомо, що 11 липня 2018 іноземець в’їхав до України і прибув у село Городенківського району до жінки, де на ґрунті ревнощів виник конфлікт.

Приставивши ніж до горла коханої жінки, він утримував її силою, вимагав її мобільний телефон, хотів переглянути СМС-повідомлення, оскільки запідозрив її в зраді. Також він висловлював вимогу одруження з нею. Викликали поліцію. Жінці ставало зле, тоді він вимагав, щоб працівники поліції передавали певні ліки. Була викликана швидка меддопомога.Коли в кімнату зайшли медики, працівники спецпідрозділу «Корд» обеззброїли і затримали обвинуваченого та звільнили потерпілу, – йдеться у повідомленні.

Колегія суддів переглянула кримінальне провадження в межах  апеляційних скарг та визнала, що суд першої інстанції правильно встановив фактичні обставини справи, їм надали вірну правову оцінку.

ДО ТЕМИ: У центрі Франківська сталася бійка між іноземцями. ВІДЕО

Однак визнали, що суд, при призначенні покарання, не повною мірою врахував всі пом’якшуючі обставини, зокрема відсутність судимості.

Невмотивовано суд визнав в якості обставини, яка обтяжує покарання, вчинення злочину щодо особи, з якою винний перебував у близьких відносинах. Однак, і обвинувачений, потерпіла цю обставину заперечили. Вимагання ним цигарок й ліків для потерпілої і одруження з нею не ставилось йому у  вину.

За таких обставин колегія суддів постановила апеляційні скарги прокурора та потерпілої залишити без задоволення. Апеляційну скаргу захисника задоволено частково.

Вирок суду змінили в частині призначеного покарання, його пом’якшили до позбавлення волі на 3 (три) роки.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм