Через поліцейські блокпости Прикарпаття загрузло у заторах. ФОТО/ВІДЕО

Наразі йде оперативне відпрацювання всіх можливих контактів терориста Максима Кривоша.
Наразі йде оперативне відпрацювання всіх можливих контактів терориста Максима Кривоша.

На Франківщині через посилення заходів із забезпечення публічної безпеки та порядку правоохоронці патрулюють вулиці.

На в’їздах та виїздах з обласного центру, а також на багатьох автодорогах поліцейські встановили мобільні пости, через що виникли численні затори, повідомляє Ратуша.

Прикарпатці зазначають, що затори почалися ще від 8 ранку. Зокрема, ускладнений проїзд до Надвірної.

Два кілометри ми їхали 45 хв, доблесні аваківці затримують усіх. Це третій пост на відрізку Ослави-Надвірна (20км), – зазначає прикарпатка.

Два кілометри ми їхали 45 хв, доблесні аваківці затримують усіх. Це третій пост на відрізку Ослави-Надвірна(20км)

Опубліковано Лесею Бойко Середа, 22 липня 2020 р.

Лоєва зі сторони Буковелю, великий корок, стоїть стопконтроль, перевіряють кожне авто, – повідомив у Чаті-112 Ігор Саїв.

Фрагмент Делятин – Лоєва В напрямку Надвірної затор. Перехват в Лоєвій у зв’язку з вчорашніми подіями. Тягучка (на підйом!) Більше 1 км, буде зростати, – додає Андрій Медвід.

Нагадаємо, МВС запровадив режим безпеки в 9 областях України на період, необхідний для відпрацювання контактів луцького терориста Максима Кривоша і подальшого розслідування ситуації, яка мала місце в Луцьку 21 липня.

Наразі йде оперативне відпрацювання всіх можливих контактів терориста Максима Кривоша і розслідування ситуації, яка мала місце в Луцьку.

За словами глави департаменту комунікацій МВС України Артема Шевченко, посилення безпеки в українських регіонах триватиме до тих пір, поки правоохоронці вважатимуть за необхідне, оскільки йде ще оперативна обробка всіх можливих контактів, зв’язків зловмисника і розслідування ситуації.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм