На Прикарпатті створять Павільйон дикої природи. ФОТО

Простір стане органічним доповненням до вже діючої популярної атракції регіону – Центру спадщини Вигодської вузькоколійки.
Простір стане органічним доповненням до вже діючої популярної атракції регіону – Центру спадщини Вигодської вузькоколійки.

Біля Центру спадщини Вигодської вузькоколійки розпочали підготовку майданчика для встановлення Павільйону дикої природи в рамках міжнародного проекту “Карпатські лісові школи – пілотне співробітництво для збереження природи та екологічної освіти”.

Реалізація проєкту розпочалася 1 жовтня 2019 року, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Вигодської селищної ради.

ДО ТЕМИ: В історичному середмісті Франківська встановлять три криниці з питною водою. ФОТО 

Загальний бюджет проєкту – 672, 333.53 Євро.

Проєкт триватиме 24 місяці – до 30 вересня 2021 року, а територія його реалізації охоплює Івано-Франківську область України та повіт Марамуреш Румунії, – йдеться у повідомленні.

Павільйон міститиме інтерактивну реплікацію, тобто збільшену модель природного середовища: стовбур дерева або ґрунтовий шар болота, що відображає всі пов’язані з ним види флори і фауни.

Модель розмістять у внутрішню частину павільйону. Вона стане інтерактивним навчальним майданчиком для наймолодших учасників Лісової школи, а також для відвідувачів Центру спадщини та всіх бажаючих.

ДО ТЕМИ: У Франківську встановили унікальний будиночок для буккросингу. ФОТО 

Створення відкритого освітнього простору дикої природи має на меті підвищити якість та рівень навчання в природному середовищі, формування відповідального ставлення до збереження природи. Простір стане органічним доповненням до вже діючої популярної атракції регіону – Центру спадщини Вигодської вузькоколійки, – зазначили у повідомленні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм