На Прикарпатті створили екстремальний табір, в якому вчать метати гранати та літати на параплані. ФОТО

Навчання максимально наближене до екстремальних ситуацій.
Навчання максимально наближене до екстремальних ситуацій.

На Прикарпатті тривають навчання курсантів 11-17 років та 18+ під назвою “Карпатський легіон”.

Навчання максимально наближене до екстремальних ситуацій, які можуть виникати під час захисту державних кодонів, збереження територіальної цілісності України, пише Ратуша з посиланням на Вікна.

Ми маємо досвід — премія Кабміну України за особливі заслуги молоді, краща практика молодіжної роботи в Україні, стажування в країнах Балтії! Професійний інструкторський склад 131 ОРБ (курінь УНСО)”, — зазначив організатор “Карпатського легіону” Сергій Демчук.

Організатор зазначив, що коли у твоїй країні війна, яку майже тисячу років веде Росія, будь-яка сфера діяльності людей вимагає постійного вдосконалення:

Навіть в бойових мистецтвах є потреба у військовій підготовці. Сьогодні це мінно-підривна справа від прикарпатських вибухотехніків з інструкторами від УНСО, матчастина зброї з УНСО, навчання польотам на параплані від “Чоти крилатих” франківського Пласту.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті триває будівництво біатлонного комплексу міжнародного рівня. ФОТО 

“Карпатський легіон” проходить під егідою ПНУ та Української федерації хортингу, вишкіл погоджений із Міністерством у справах молоді і спорту. Табір організований на Богородчанщині.

Фізичні навички спортсменів на навчальних зборах з хортингу стають початком CQB (Close Quarters Battle), метання гранат, набуттям навиків стрільби і роботи в тактичних групах!!! Спортсмени секції хортингу з Івано-Франківська (СК «Олімп» Спортивний клуб “Наука” Прикарпатський національний університет) та Калуша (Акваторія) постійно вдосконалюють себе! — відзначив Сергій Демчук.

ДОВІДКА:  Хортинг — сучасне українське бойове мистецтво, створене в Україні. Засновники цього єдиноборства пояснюють, що слово ”хортинг” походить від назви острова Хортиця, де розташовувалася Запорізька Січ. 21 серпня 2009 року Міністерство молоді та спорту України офіційно визнало хортинг як вид спорту.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм