На Прикарпатті триває конкурс “Найкраща ялинка-2021”. ФОТО

Сьогодні стартував конкурс “Найкраща ялинка Прикарпаття-2021”.

Про це йдеться на Facebook-сторінці “Твоє Прикарпаття”, пише Ратуша.

Конкурс складатиметься з наступних етапів:

  • груповий етап триватиме з 11 по 15 січня;
  • 1/4 фіналу: з 16 по 20 січня;
  • півфінали: з 20 по 22 січня;
  • фінал: 23-24 січня 2021 року.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті засяли головні ялинки: яскраві фото новорічних красунь

Конкурс проводитиметься шляхом голосування. Спочатку буде груповий етап, а далі система плей-оф (на виліт). В груповому етапі братимуть участь головні ялинки центрів територіальних громад, фото яких були надіслані адміністрації нашої сторінки. Усі учасники будуть розділені на 4 групи.Шляхом голосування (за кількістю лайків на фото) буде визначено по дві кращі ялинки у кожній групі. Вони проходять до наступного етапу – 1/4 фіналу.В 1/4 фіналу 8 учасників буде розподілено на 4 пари згідно результатів групового раунду. До наступного раунду (півфіналу/фіналу) проходить та ялинка, фото якої набере більшу кількість вподобань (лайків) у своїй парі за підсумками 2 діб голосування.

Голосування відбуватиметься на фейсбук-сторінці “Твоє Прикарпаття”. Кожного дня у період з 9:00 до 10:00 год на сторінці будуть виставлятись світлини ялинок для голосування (у групах по декілька світлин, а в стадіях на виліт фото двох ялинок). Голосування у кожній групі/парі триватиме рівно 2 доби. Даний допис можна буде поширювати без обмежень на інші сторінки та групи, проте до уваги братимуться виключно лайки під світлиною конкретної ялинки.

ДО ТЕМИ: Які штрафи чекають на прикарпатців за самовільну рубку ялинки

Участь у конкурсі можуть брати ялинки адміністративних центрів об’єднаних територіальних громад Івано-Франківської області, за винятком обласного центру.То ж яка ж ялинка стане переможцем нового 2021 року? Давайте визначимо разом! – йдеться в дописі.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм