На Прикарпатті розробили три проєкти для розвитку області за 37 млн грн

Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття спільно з громадами області підготувала три проєкти регіонального розвитку та подала їх на конкурс секторальної бюджетної підтримки Європейського Союзу.

Загальна вартість реалізації ініціатив становитиме 37 млн грн, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської облдержадміністрації.

Перший проєкт підготували спільно з ОТГ та асоціаціями органів місцевого самоврядування чотирьох областей – Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської та Чернівецької.

ДО ТЕМИ: На Франківщині визначили місця встановлення нових велопунктів

Завдання ініціативи полягатиме у покращенні аналітичної бази для діагностики та нових можливостей економічного розвитку Карпатських територій в умовах нової економіки, а також налагодженні співробітництва цільових гірських ОТГ Українських Карпат з громадами та інституціями регіонів Європейського союзу.

Суб’єктами висування від Івано-Франківської області стануть Делятинська, Брошнів-Осадська, Ворохтянська та Зеленська об’єднані територіальні громади. Загальний бюджет проєкту – 14 млн грн, – зазначили у пресслужбі Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття. – Другий проєкт, котрий  подано на конкурс, стосуватиметься створення туристично-інформаційної системи VeloHalychyna. Його бюджет становитиме 22 млн гривень. Ініціативу впроваджуватимуть в Івано-Франківській, Галицькій, Єзупільській, Угринівській та Ямницькій ОТГ.

У результаті реалізації проєкту на Прикарпатті облаштують нові туристичні об’єкти, які підвищать конкурентоспроможність субрегіону та створять додаткові можливості для наповнення бюджету сільських та міських громад.

ДО ТЕМИ: У Долині облаштували місце відпочинку для велотуристів. ФОТО

У межах ініціативи створять велокемп, проведуть велошколи, розроблять велоквести  «Галицькі мандри», а також організують міжнародний велопробіг, який  сприятиме закріпленню іміджу Івано-Франківська як «Велосипедної столиці».

Третій проєкт стосуватиметься співробітництва Карпатських гірських громад області щодо підготовки та реалізації програмних документів розвитку. Ініціативу впроваджуватимуть у Дубівській та Спаській об’єднаних територіальних громадах. У рамках реалізації проєкту забезпечать містобудівною документацією 17 населених пунктів ОТГ, а також розроблять інвестиційні паспорти для обох  громад. Загальний бюджет ініціативи становитиме 4 млн грн, – йдеться у повідомленні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм