На Прикарпатті розпочався конкурс студентських туристичних стартапів

В Управлінні міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації для студентів і викладачів прикарпатських університетів та інститутів оголосили Конкурс студентських туристичних стартапів.

Учасниками конкурсу можуть бути виключно вищі навчальні заклади у партнерстві з територіальними громадами Івано-Франківської області, пише Ратуша з посиланням на iftourism.

Для участі проєкти, які подають, мають бути підготовлені на основі наукових, кваліфікаційних (бакалаврських/магістерських) робіт, які виконуються студентами ВНЗ у поточному навчальному році.

ДО ТЕМИ: Студентка з Івано-Франківська перемогла на всеукраїнському конкурсі витинанок

Основними завданнями Конкурсу є:

  • активізація взаємодії влади та ВНЗ на засадах партнерства, відкритості і прозорості для реалізації спільних проєктів у сфері туризму;
  • підтримка розвитку локальних туристичних дестинацій та розробка нових туристичних продуктів;
  • диверсифікація шляхів розвитку туризму через вдосконалення системи організації навчально-виховної роботи у ВНЗ;
  • сприяння розвитку системи професійної підготовки (перепідготовки) фахівців сфери туризму;
  • сприяння творчим педагогічним пошукам, удосконаленню майстерності викладачів ВНЗ;
  • поширення кращого досвіду з організації наукової, навчально-виховної діяльності викладачів ВНЗ.

Конкурс триватиме з 01 березня до 01 квітня 2021 року. Його бюджет становить 100 тис. грн. Максимальний розмір фінансування одного проєкту, визначеного переможцем Конкурсу – 50 тис. гривень.

Проєкти надсилаються у друкованому (адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21) і електронному (на електронну поштову скриньку ums@if.gov.ua) вигляді. Детальні умови участі за посиланням: https://cutt.ly/rl7wix2

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм