На Прикарпатті розгорівся скандал через розподіл коштів для постраждалих від повеней

Люди нарікають, що їм виділили замало коштів.
Люди нарікають, що їм виділили замало коштів.

Скандал із виплатою компенсацій після повені на Прикарпатті розгорівся у місті Галичі, де під час стихії у воді опинилися майже 600 обійсть.

Люди нарікають на несправедливий розподіл грошей, бо лише близько сотні будинків міськрада визначила такими, що потребують компенсації, йдеться в ТСН.Ранок.

Пошкоджені оселі розділили на три категорії. За геть зруйновані – 300 тисяч гривень відшкодувань. На ті, що потребують капітального ремонту — виділять 50 тисяч. І по 20 тисяч — за пошкоджені помешкання — більшість осель віднесли саме до цієї категорії.

Люди кажуть, що цього дуже мало, адже в багатьох будинках треба повністю відновлювати стіни та підлогу. Потерпілі вимагають, щоб їхні оселі обстежили повторно. “На 20 тисяч відшкодування – це хіба двері вхідні поставити, які у нас дуються. Підлогу, щоб найдешевшою плиткою застелити – 18 тисяч”, – каже мешканка м.Галич Альона Чемеринська.

“Депутат не може визначити, чи цей будинок потребує капремонту чи поточного. Має бути спеціаліст. В адміністраціях є в штаті люди, які б могли це кваліфіковано розписати. Ще 26 числа ми просили надати, але відповіді досі немає”, – каже секретар міської ради Олена Скриник.

Нагадаємо, що Прикарпаття, що найбільше постраждало від нещодавньої повені, знову затопило. Через рясні зливи розлилися місцеві потічки й пошкодили дороги у Косівському та Коломийському районах.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм