На Прикарпатті родинам загиблих від повені виплатили по 200 тисяч допомоги

Матеріальна допомога постраждалим від повені становить 92 мільйони гривень.
Матеріальна допомога постраждалим від повені становить 92 мільйони гривень.

В Івано-Франківській області родини чотирьох загиблих людей під час червневої повені отримали 800 тис. грн матеріальної допомоги.

Про це на сесії Івано-Франківської обласної ради повідомив голова обласної держадміністрації Віталій Федорів, пише Ратуша.

Чотирьом родинам загиблих під час повені виплатили 800 тисяч гривень, – зазначив Федорів.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ: На Прикарпатті п’ять сіл отримають кошти для подолання наслідків негоди

За його словами, три родини вже отримали по 200 тис. грн, ще одна родина оформляє необхідні документи, через що відбулась затримка в отриманні допомоги.

  • З 15 родин, які залишились без житла через червневу негоду, 14 отримали грошову компенсацію за першою категорією на загальну суму понад 4 млн грн (по 300 тис. грн кожна);
  • з 317 осіб понад 270 людей отримали грошову допомогу за другою категорією на загальну суму понад 13 млн грн (по 50 тис. грн);
  • більше 2 тис. людей отримали по 20 тис. грн на загальну суму майже 35 млн грн.

Матеріальна допомога постраждалим від повені становить 92 мільйонів гривень. Виплата такої допомоги людям відбувається вперше з 2008 року. – додав Федорів.

Щодо роботи над наслідками подолання повені, то найбільш проблемним, наголосив Федорів, залишається відновлення газопостачання у 16 населених пунктах. Наразі тривають роботи з відновленням доріг, мостів та водозахисних дамб.

Збитки, завдані стихією, наразі оцінюють щонайменше у 2,5 млрд грн.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм