На Прикарпатті підприємець заплатить майже 200 тис. грн за неоформлених працівників

На одному з підприємств Прикарпаття, яке займається продажем питної води, під час перевірки виявили неоформлених працівників і зобов’язали сплатити штраф.

Проте підприємець вирішив оскаржив це рішення через суд, пише Ратуша з посиланням Управління Держпраці в Івано-Франківській області.

Під час інспекційного відвідування у грудні 2017 року інспектори Управлінням Держпраці встановили, що між фізичною особою-підприємцем та працівниками  не уклали трудові угоди та не повідомили орган Державної фіскальної служби про їх прийняття на роботу, – йдеться у повідомленні.

Управління Держпраці постановило накласти штраф в 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законодавством на момент виявлення порушення – 192 тисяч гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд зобов’язав видалити з книги «Справа Василя Стуса» згадки про Медведчука. ФОТО/ВІДЕО

Підприємець не погодився із такими висновками та спробував оскаржити у суді постанову про накладення штрафу. Проте за результатами розгляду даної справи Івано-Франківський окружний адміністративний суд відмовив в задоволені позову.

Тоді підприємець, не погодившись з прийнятим рішенням, подав апеляційну скаргу до Восьмого апеляційного адміністративного суду. Апеляційний суд скаргу задовільнив, а рішення Івано-Франківського окружного адміністративного суду – скасував, – зазначили у повідомленні.

Своєю чергою Управління Держпраці не погодившись із висновками суду апеляційної інстанції оскаржило рішення апеляційної інстанції до Верховного суду, подавши касаційну скаргу.

ДО ТЕМИ: Прикарпатський підприємець заплатить майже 100 тис. грн за неоформленого працівника

Постановою Верховного суду касаційну скаргу Управління Держпраці в Івано-Франківській області задоволено повністю, а постанову Львівського апеляційного суду скасовано. Рішення Івано-Франківського окружного адміністративного суду залишили в силі.

Договори цивільно-правового характеру які є в матеріалах справи не були спрямовані на кінцевий результат, що є основною ознакою цивільних відносин, а пов’язані із самим процесом праці, що є характерним для трудових функцій, відтак у такому випадку наявний факт допуску двох осіб до роботи без належного оформлення трудових відносин, – зазначила у постанові колегія суддів Верховного суду.

Таким чином, Верховний суд надав належну правову оцінку правомірності дій та висновків Управління Держпраці Івано-Франківській області щодо накладення штрафу за порушення законодавства про працю, а постанова про накладення штрафу підлягає обов’язковому виконанню.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм