На Прикарпатті потенційні кандидати розпочали агітацію ще до початку офіційної реєстрації

Офіційно виборча кампанія місцевих виборів стартувала 5 вересня, а з 15 вересня розпочалась процедура висування та реєстрації кандидатів.

Однак, ще до початку реєстрації, потенційні кандидати та партії не нехтували політичним піаром та політичною рекламою, пише Ратуша з посиланням на ОПОРУ.

Представники ОПОРИ зафіксували білборди та сітілайти партії  «Європейська Солідарність» в  Івано-Франківську, Калуші,  Надвірній, Верховині та Косові  із написами «Наша мета збудувати Європу в Україні. Європейська Солідарність» та «Місто без боргів. Робота без піару».

В Івано-Франківську, Калуші та Снятині представники ОПОРИ зафіксували білборди партії «Наш Край» із написом: «Сила господарників та професіоналів. Наш край».

ДО ТЕМИ: Команда «За майбутнє» готова відстоювати інтереси громади Калуша.ФОТО

У Калуші та Коломиї зафіксовано політичну рекламу партії ВО «Батьківщини» – «Ми в силі змінити все».

У Калуші зафіксовано політичну рекламу  «Української партії» – «Українська партія. Завжди разом з громадою», а  у Коломиї – партій «Сила і Честь» та «Голос».

Дочасною агітацією зловживають не лише партії, а й потенційні кандидати, які братимуть участь у місцевих виборах 25 жовтня.

Зокрема, ще до 15 вересня в Івано-Франківську зафіксовано білборди потенційної кандидатки від УГП Наталії Сербин.

Також до ОПОРА зафіксувала зовнішню політичну рекламу потенційних кандидатів від «Слуги народу» Олександра Богачова та Ігоря Рудко, а також Тараса Іщенка від партії «УДАР».

ДО ТЕМИ: Конкурентів у Марцінківа немає, хоча можливий і другий тур: експерт про вибори мера Івано-Франківська

У Коломиї зустрічається політична реклама потенційного кандидата Богдана Станіславського – «Зміни починаються з голови. Богдан Станіславський. Творимо Коломию Великою», а у Верховині  ОПОРА зафіксувала політичну  рекламу Ярослава Стефарука.

А от найактивніше зустрічі із жителями міст проводить ВО «Свобода». До прикладу, у мікрорайонах Івано-Франківська під час таких зустрічей представляють потенційних кандидатів від партії на місцеві вибори.

Також із жителями області зустрічається народний депутат  та голова обласної організації «Європейської солідарності» Володимир В’ятрович.

Окрім того в Івано-Франківську активно розповсюджують партійні газети політичні партії : «За майбутнє», ВО «Свобода»  та  «Українська Галицька партія».

Як зазначає координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Івано-Франківській області Богдан Морикіт, дочасна агітації навіть на етапі висунення та реєстрації кандидатів суперечить принципу рівних можливостей. 

Агітація розпочинається на наступний день після реєстрації кандидата, а партія набуває суб’єктності на наступний день після висунення кандидатів.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм