На Прикарпатті вандали понищили білборди з Марусею Звіробій. ФОТО

На Прикарпатті понищили білборди кандидатки в народні депутати від партії “Європейська Солідарність Марусі Звіробій.

Про це вона повідомила на своїй фейсбук-сторінці, пише Ратуша.

Щоб так акуратно намалювати мені бойовий розкрас, треба така ж машинка, як саме ті, що й клеять такі борди. Якшо ви побачите біля моїх бордів подібні танці з бубном, прошу зфоткати виконавців, їх транспорт, а якщо получиться, то й номер машини. Якщо ж ви безстрашні, то відео зніміть, можете навіть на відео поспілкуватись з виконавцями, або дать в продажний бубен. І зкиньте нам для оприлюднення й розслідування, бо буде написано власником бордів заяву за вандалізм. Допоможемо поліцейським у розслідуванні. Ми ж свідомі громадяни, правда? Окрім того цікавить, чому поруч з моїми не замальовані борди Ноняка і звідки в цього самовисуванця стіко грошей. На відміну від мене, партія за нього не платить, а голоси він пішов відтягувати для Шевченка саме в мене. Хто за це платить? Детективи любите? Ласкаво прошу. Робіть ставки, хто оплачує Ноняка? – написала вона.

ДО ТЕМИ: Скандальна волонтерка Маруся Звіробій балотуватиметься в нардепи на Прикарпатті

Перед тим Маруся Звіробій опублікувала пост, у якому зазначила, що розвідка боєм по 87 округу пройшла успішно. Доводжу оперативний стан до відома”.

ПРОТИ МЕНЕ:

  1. Сепаратисти (не придумані і не перебільшені, справжні, чиї контакти передали до СБУ), вони зашкварились першими ж. Повисовували писки і були мобільно взяті на приціл. Вони є прихильниками буковельського преподобного, власне тому писки й повисосували.
  2. Священники, що порушили власний устав і агітували за представника бабок коломойського. Інформацію за їх порушення буде донесено й обговорено з їх керівництвом.
  3. Всі хто вже взяв гроші за свій голос, або вважає, що звозити дитину в Буковель то все що треба, аби вважати кандидата здатним стояти за інтереси держави, навіть якщо раніше він за них зроду не стояв.4. Електорат сліпий до логіки того, що асфальтує регіон держава. Зеленський цю саму роботу привласнює собі, але дозволяє лояльному до нього кандидату поділитись цією сумнівною славою. Попри те, що кандидат не має права не класти асфальт, бо має монополію і контракти на цю роботу. Той момент коли кандидат не витрачає гроші на піар, а ще й заробляє гроші на ньому.

ЗА МЕНЕ:

  1. Всі бандерівці цього краю, особливо справжні, старші, що є побратимами загиблих. Саме від них мала честь отримати відзнаки і медаль імені Степана Бандери.
  2. Справжні ідейні виборці Європейської солідарності і Петра Порошенка.
  3. Мої прихильники, незалежно від їх ставлення до ЄС і Порошенка, мої є повними прагматиками. Це всі патріотичні агресори округу. В лави звіроботів відбір проходять тільки готові за Україну вбивати.
  4. Виборці зеленського, які не вибачать йому брехню і маніпуляції. Підвищені тарифи вони теж йому не вибачать і проголосують за мене, аби дати мені можливість вхопити те стерво за горлянку у Верховній раді.
  5. Військові капелани та священники для яких державність є вищим інтересом за інтереси лише своєї церкви. Для яких війна то не пуста проповідь, то жива проблема, яку має хтось вирішувати.
  6. АТОвці, що висловили повну підтримку і працюватимуть на окрузі зі мною в передвиборчому процесі. Саме вони зкинули фото замальованих фарбою бордів і саме з ними доведеться мати справу тим, хто це планує робити надалі. Буде махач.

ДО ТЕМИ: Звіробій, Ляшко, Шевченко: хто піде на вибори в Раду від Надвірнянського округу

Хто нечесно вестиме кампанію, і замість встановлених законами і уставами методів до нас з мечем вирішив прийти, той від цього меча і відгребе. І потім не плачтесь, і не вибачайтесь. Я рекомендую вже зараз тричі подумати перш ніж втяти наступну дурницю. Повірте, здоров’я важливіше.

Правда на нашому боці! Ми нічого не порушуємо. Проти нас так москвота воювала, всі її методи були нечесними і злочинними, але ми гарно дали їм по зубах. Візьміть собі до уваги, що я саме з цим досвідом іду на вибори. І увесь мій перерахований особовий склад ТЕЖ!
Докази кожного пункту знаходяться в новинній стрічці на моїй сторінці, з ними можна легко і собі в задоволення ознайомитись.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм