На Прикарпатті повністю без електроенергії перебувають п’ять населених пунктів

Більшість з вимкнень виконані на вимогу рятувальників.
Більшість з вимкнень виконані на вимогу рятувальників.

Частково знеструмлено 18 населених пунктів Верховинського, Богородчанського, Галицького, Долинського, Калуського, Косівського, Снятинського, Тисменицького, Тлумацького районів та Яремчанської зони.

Станом на 25 червня без електроенергії повністю залишаються п’ять населених пунктів  Верховинського, Галицького, Тлумацького району та Яремчанської зони, повідомляє пресслужба АТ “Прикарпаттяобленерго”.

За словами заступника технічного директора обленерго Олега Тарантюка, бригадам АТ «Прикарпаттяобленерго» вдалось впоратись із аваріями на лініях, спричиненими негодою.

Зокрема, в Богородчанському районі, Яремчанській зоні та місті Галич працівники замінюють повалені опори та ліквідовують пошкодження в електрооустаткування.

« Через затоплення у деяких районах довелось вимкнути живлення для населених пунктів на вимогу ДСНС, щоб запобігти небезпеці для мешканців» ,-зазначає Олег Тарантюк.

Йдеться про:

  • с. Дубівці Галицького району, де внаслідок відкриття шлюзів на Бурштинському водосховищі відбувся різкий підйом води в р. Гнила Липа;
  • Дві підстанції поблизу Черніїва Тисменицького району (довелось вимкнути електропостачання через підйом рівня води у р. Бистриця);
  • с. Побережжя Тисменицького району(через затоплення виник ризик повалення опори, тому підстанцію, від якої вона живиться, знеструмлено).

« Схожі ситуації і в Тлумацькому районі, в с. Кутище, с. Пертилів, с. Нижнів. Коли вода зійде і небезпеки ураження струмом не буде – світло повернеться в домівки людей»,- запевнив заступника технічного директора.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм