На Прикарпатті перевірили чи дотримуються карантину ресторани і кафе

П‘ять порушень вимог карантину виявили 12 липня державні інспектори головного управління Держпродспоживслужби під час перевірки ресторанів і кафе Тисмениці та району.

Відвідувачка одного з ресторанів у Тисмениці Леся Жиляк розповідає, що прийшла у заклад відсвяткувати свій день народження. Каже, що дотримується карантинних вимог, але хотіла б запросити більше гостей.

Якщо я їду в громадському транспорті з 20 чужими людьми з усієї області, то думаю, я маю право піти з найріднішими людьми у заклад в такий день і посидіти за одним столом, – наголошує пані Леся.

Ярослав Сташків, власник готельно-ресторанного комплексу в Тисмениці, ставиться до вимог з розумінням, хоч і зазнав збитків:

Багато весіль ми втратили. Бо дуже мало людей погоджуються на таку кількість гостей.

Перевірку ресторанів і кафе проводив Володимир Степуляк, державний інспектор головного управління держпродспоживслужби в області.

За результатами моніторингового обстеження складено протокол і попереджено, що при повторенні будуть більш суворі заходи впливу, а також штрафи на більшу суму – від 17 тисяч гривень, – наголошує Володимир Степуляк.

Нагадаємо, 3 липня і 7 липня під стінами Івано-Франківської ОДА ресторатори й інші представники весільної індустрії протестували проти скасування рішення щодо проведення масових заходів у закладах громадського харчування за участю не більше 10 людей.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм