На Прикарпатті партії «За майбутнє» та «Зелений тризуб» замінили своїх представників в чотирьох ТВК

Центральна виборча комісія затвердила перші заміни у складі територіальних виборчих комісій в Івано-Франківській області.

У трьох районних ТВК замінили представників партії «За майбутнє». В Івано-Франківській міській ТВК замінили представника партії «Зелений тризуб», пише Ратуша з посиланням на ОПОРУ.

Центральна виборча комісіях на своєму засіданні 14 серпня затвердила перші  ротації у складі трьох районних та однієї міської ТВК на Прикарпатті. Відповідна постанова з’явилася на сайті ЦВК.

У Верховинській районній ТВК достроково припинив повноваження член комісії, представник політичної партії «За майбутнє» – Петро Текинюк. Його замінила – Галина Текинюк.

У Коломийській  районній ТВК Сергія Костишака, який також представляв партію «За майбутнє», замінила Аліса Ткачук.

У Надвірнянській районній комісії замість представниці партії «За майбутнє» Катерини Кіч до складу ТВК включили Марію Гунду.

В Івано-Франківській міській ТВК замінили представника партії «Зелений тризуб» Людмилу Скорик та включили до складу Віталія Каламбету. 

Відповідно до пункту 2 частини 4 статті 208 Виборчого кодексу України, повноваження члена відповідної територіальної, дільничної виборчої комісії припиняються достроково у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії.

«Члени комісій , яких замінили, аби отримати повноваження, мають прийняти присягу на засіданні відповідної територіальної комісії», – наголошує  координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Івано-Франківській області Богдан Морикіт.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм