На Прикарпатті партія «ЗА МАЙБУТНЄ» затвердила кандидатів на місцеві вибори

Івано-Франківська обласна організація політичної сили «ЗА МАЙБУТНЄ» провела загальні збори, під час яких затвердили списки кандидатів на місцеві вибори 25 жовтня 2020 року.

На початку зборів представник команди Микола Палійчук зазначив, що висунуто кандидатів до обласної ради, в 6 районних рад та у всі територіальні громади, де виборців понад 10 тис. Загалом у ради різних рівнів прийнято рішення висунути понад тисячу кандидатів, пише Ратуша.

«ЗА МАЙБУТНЄ» – нова, але принципова політична сила. У нашій команді заради спільної мети об’єднались вчителі, медики, підприємці, громадські активісти, спортсмени та волонтери. Нам вдалося сформувати потужну команду, бо в ногу з молодими та амбітними ідуть люди з досвідом за плечима, а це дозволяє працювати злагоджено та конструктивно. Ми знаємо, які є проблеми на місцях і знаємо, як їх вирішувати. Ми готові відстоювати інтереси кожної громади», – підкреслив Микола Палійчук.

ДО ТЕМИ: Назарій Тодорів – кандидат на голову Коломийської громади від команди «За майбутнє». ФОТО

Також члени політсили висунули кандидатів на голів 20 територіальних громад. Серед них – Галина Макота, кандидатка на посаду голови Болехівської ОТГ.

«Ми знаємо проблеми нашого міста та регіону і готові братись за їх вирішення. Впевнені, що до влади мають прийти люди, яким не байдужа доля своєї вулиці, будинку, міста, адже так важливо будувати міцну громаду тут і зараз. Ми разом з громадою працюємо для того, щоб сформувати здорову націю і побудувати щасливе майбутнє», – наголосила Макота.

Список партії в обласну раду очолив народний депутат 7 – 8 скликання Олександр Шевченко, а список до міської ради – чинний депутат, спортсмен та громадський активіст Віталій Мерінов.

ДО ТЕМИ: В Коломиї представили кандидатів партії “За Майбутнє”. ФОТО

«Команда «ЗА МАЙБУТНЄ» готова працювати на благо наших дітей, нашого краю, нашої країни. Щиро тішусь, що нам вдалось об’єднати таких потужних, професійних людей. Ми маємо досвід, знання і чітке бачення розвитку Прикарпаття. Вірю, що разом ми зможемо все», – наголосив Олександр Шевченко.

Крім того, Олександр Шевченко зазначив, що місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня, мають велике значення. Адже саме зараз місцеві громади мають брати ініціативу у власні руки і потужно працювати на місцях. Відтак завдання партії «ЗА МАЙБУТНЄ» – докласти максимум зусиль задля перемоги.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм