На Прикарпатті нацгвардійці відпрацьовують польоти у горах. ФОТО/ВІДЕО

Військовослужбовці Національної гвардії України проводять навчання на Прикарпатті, зокрема, нацгвардійці військової частини 2269, яка дислокується в місті Олександрія.

Вони відпрацьовують у Карпатах польоти у високогірних місцевостях, посадки на майданчиках та орієнтування у високогір’ї. Навчання планові, проводять їх щороку, пише Ратуша з посиланням на Суспільне.

Гвардійці відправилися із військової частини у Старому Лисці, поблизу Франківська. Прямували у Косівський район. Там проводили навчання – поблизу сіл Прокурава і Кути. До цих польотів допускаються найбільш підготовлені екіпажі. Завершують навчання завтра, – йдеться у повідомленні.

ДО ТЕМИ: Знайти і знешкодити: на Івано-Франківщині відбулись навчання спецпризначенців Нацгвардії. ВІДЕО 

Старший лейтенант Владислав Плетньов уже три роки є льотчиком-штурманом. Каже, що такі відпрацювання значно складніші, аніж у рівнинних місцевостях.

Основні відмінності – це, звісно, велика висота. Тому що вертоліт себе веде по-різному. У горах пілотування набагато складніше. Також орієнтування у гірській місцевості значно складніше, аніж в рівнинній, тому що гори схожі одна на одну. Екіпаж – це три людини, вони постійно міняються. Одне завдання відпрацювали – екіпаж змінився – відпрацьовуємо інші.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм