На Прикарпатті підприємство повернуло споживачам понад 700 тис. грн за водопостачання

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели планову перевірку комунального підприємства, що надає послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на території області.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на пресслужбу установи.

 В ході перевірки встановили, що підприємство розрахувало тарифи на комунальні послуги з порушеннями вимог Порядку формування тарифів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів.

 За результатами перевірки Головне управління приписом про виконання законних вимог щодо усунення порушень порядку формування, встановлення та застосування державних (регульованих) цін зобов’язало комунальне підприємство повернути споживачам послуг централізованого водопостачання та водовідведення необґрунтовано нараховану суму за 2020 рік шляхом здійснення перерахунків плати за комунальні послуги на суму 730,6 тис. грн та здійснити розрахунки тарифів на послуги відповідно до вимог діючих нормативних актів, – йдеться у повідомленні.

 За порушення державної дисципліни цін на керівника підприємства склали протокол про адміністративне правопорушення відповідно до статті 165-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

ДО ТЕМИ: Завершився термін дії постанови уряду про обмеження ціни на газ 

Станом на 1 квітня комунальне підприємство повідомило про повернення споживачам зайво нарахованої плати за комунальні послуги в сумі 730 615 грн, оплатило адміністративну санкцію в повному обсязі та здійснює розрахунок тарифів на послуги для подальшого подання до органу місцевого самоврядування для встановлення відповідно до вимог нормативних актів.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм