На Прикарпатті зроблять 20 000 м² тротуарів. ФОТО

Від початку будівельного сезону відремонтували дороги в смт Делятин на а/д Н-09 Мукачево – Львів, у селі Гошів на а/д Н-10 Стрий – Мамалига, в смт Ланчин на а/д Т-09-05 Делятин – Раківчик, у селі Березівка та селі Назавизів – на а/д Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна.

Про це інформує служба автомобільних доріг Івано-Франківської області, пише Ратуша.

Ми хотіли б більше ініціативи з боку органів місцевого самоврядування. А Служба автодоріг їхні проекти підтримає і долучиться: десь через спільні проекти профінансує матеріали, десь надасть техніку на влаштування тротуарів, – йдеться в повідомленні.


У Івано-Франківській ОТГ вже оновили тротуари на під’їздах до села Крихівці, а/д Н-10 Стрий – Мамалига, та в селі Березівка, Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна.

Долинська міська рада оновлює тротуари вздовж вулиць, що суміщаються з а/д Н-10 Стрий – Мамалига, Верховинська селищна рада – вздовж а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, Делятинська селищна рада та Тязівська сільська рада – вздовж а/д Н-09 Мукачево – Львів, Підгірська сільська рада – вздовж а/д Р-38 Богородчани – Гута.

У смт Брошнів-Осада за кошти ОТГ відновлено підземний перехід через а/д Н-10 Стрий – Мамалига. Такий проект за кошти ОТГ та співфінансування ПрАТ «Івано-Франківськцемент» планується реалізувати в Ямниці, через а/д Н-09 Мукачево – Львів.

Спільний проєкт із влаштування світлофору та автобусних зупинок реалізовано в селі Старі Кривотули Тисменицького району, яким проходить а/д Н-10 Стрий – Мамалига.

Наразі встановлюють додаткове освітлення вздовж доріг державного значення в межах населених пунктів, острівців безпеки та кільцевих розв’язок.

На автодорогах встановлюють додаткові пішохідні переходи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Марцінків на велосипеді перевірив, як франківців довозять до дач

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм