На Прикарпатті зробили перше щеплення від коронавірусу: як це було. ФОТОРЕПОРТАЖ

На Івано-Франківщині розпочалась вакцинація від COVID-19. Напередодні вночі область отримала 22 000 доз вакцини від Covid-19. Це вакцина AstraZeneca (Covishield), яка має схвалення ВООЗ, а також дозвіл на використання у Великій Британії, Європейському Союзі, Індії та вже зареєстрована в Україні.

Перше протикоронавірусне щеплення серед жителів області отримала завідувачка відділення екстреної медичної допомоги Надвірнянської ЦРЛ Леся Возняк, пише Ратуша.

Жінка зізнається, що перед щепленням тиждень робила аналізи і радилася з рідними. Каже, що відчуває підтримку.

Я намагаюся бути спокійною, бо паніка тут недоречна. Я довіряю колегам, тому перша вакцинуватимуся. Я подаю приклад, а люди мають самі вирішити. Я довіряю цій вакцині на 99,9%, тому паніки у мене немає, – сказала Леся Возняк.

За словами лікарки, саме вакцинація допоможе здолати пандемію.

Як проходила перша вакцинація в області пропонуємо переглянути в нашому фоторепортажі:

Нагадаємо, на Івано-Франківщині передбачено створення 19 мобільних бригад, які проводитимуть об`їзд і робитимуть щеплення від COVID-19 певним категоріям населення. Першочергово вакцинуватимуть медиків з мобільних бригад та тих, які працюють у лікарнях із пацієнтами хворими на COVID-19, а також працівників та мешканців закладів із догляду за літніми людьми.

Нагадаємо, Івано-Франківська область з 26 лютого переходить на жорсткий карантин.

Інфекціоніст назвав ймовірну причину спалаху коронавірусу на Прикарпатті.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм