На Прикарпатті заборонили масові гуляння в кафе і ресторанах

На Прикарпатті спостерігається погіршення епідемічної ситуації.
На Прикарпатті спостерігається погіршення епідемічної ситуації.

Через ускладнення епідемічної ситуації з поширення коронавірусної інфекції в області вводять нові карантинні обмеження та посилюють контроль.

На Прикарпатті спостерігається погіршення епідемічної ситуації та зростання кількості підтверджених випадків захворюваності населення на COVID-19. Причина очевидна – недотримання суб’єктами господарювання та населенням краю запроваджених карантинних обмежень та протиепідемічних вимог, пише Ратуша з посиланням на Держпродспоживслужбу в Івано-Франківській області.

Зважаючи на ситуацію, з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції, Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області розробило та подало до розгляду на засіданні Регіональної комісії з питань ТЕБ і НС пропозиції щодо посилення карантинних заходів у сфері громадського харчування.

ЧИТАЙТЕ ДО ТЕМИ: У Франківську для хворих на COVID-19 збільшують кількість місць у лікарнях

Було прийнято рішення заборонити на території області проведення масових заходів (весілля, дні народжень, хрестини, поминальні обіди тощо) в закладах громадського харчування всередині приміщень за участю більше ніж 10 осіб – до 31 липня 2020 року.

Рішенням комісії Головне управління Держпродспоживслужби в області та Головне управління Національної поліції зобов’язано посилити нагляд за дотриманням громадянами та суб’єктами господарювання вимог постанов Головного державного санітарного лікаря України, з метою недопущення подальшого ускладнення епідемічної ситуації, та вживати необхідних дієвих заходів у випадку порушення санітарного законодавства.

Станом на 30 червня на Прикарпатті лабораторно підтверджені 2395 випадків захворювання на коронавірус, 1098 людей одужали.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм