На Прикарпатті громадська організація створить рекреаційну зону на Дністрі. ФОТО

ГО “Лабораторія громадських ініціатив” досліджуватиме екологічну ситуацію на Дністрі та створить рекреаційну зону на березі річки біля села Городниця Коломийського району.

Про це кореспондентам Суспільного Карпати розповів учасник організації Олег Дутка, пише Ратуша.

Громадська організація виграла тендер в міжнародної організації МОМ за підтримки посольства Великої Британії в Україні. Молодь села Городниця розвиватиме прибережну територію Дністра. На це вони отримуватимуть гроші з березня до серпня.

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні у жовтні минулого року оголосило конкурс для молодіжних ініціатив Івано-Франківської, Волинської та Закарпатської областей. Проєкт фінансується Посольством Великої Британії.

Коли дізналися про можливість участі у цьому проєкті, ми не сумнівалися. Ми розуміли, що цей проєкт – хороша можливість покращити екологічну ситуацію у нашій Городенці та чудова можливість створити рекреаційні зони на раніше засмічених місцях, – розповів Олег Дутка.

ГО “Лабораторія громадських ініціатив” створили минулого року. У неї увійшли близько 30 жителів села Городниця. Разом вони вирішили покращувати екологічну ситуацію у селі. У січні цього року почали проводити тренінги. Після цього команді повідомили, що ідея є вдалою та затвердили бюджет 150 тисяч гривень.

Проводитимемо роботи з облаштування ділянки біля річки. Там будуть встановлені альтанки, столики з лавочками для відпочивальників, волейбольний майданчик та контейнери для сміття. Мета – покращення екологічної ситуації в селі Городниця та околиці, – зазначив Олег Дутка.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм