На Прикарпатті відновлюють місця відпочинку, які постраждали від червневої стихії. ФОТО

Працівники державних лісових господарств Франківщини активно відновлюють місця відпочинку, які постраждали від червневої повені.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства.

ДО ТЕМИ: Популярні вершини Карпат: ТОП-5 гір, які варто підкорити 

У Шевченківському лісництві (Вигодський лісгосп) на чотирьох рекреаційних місцях, в урочищах Шандра, Жакля, Жолобок, лісівники провели ремонтні роботи.

Від сміття прибрали місця відпочинку, оновили інформаційні стенди, лісові меблі. Лісівники Брошнівського лісгоспу наводять лад на понищеному стихією рекреаційному місці «Конвалія». Відновили гойдалки, альтанки, вбиральню. Додали інформаційні стенди? – йдеться у повідомленні.

У напрямку Івано-Франківськ-Богородчани, в урочищі «Потоки», працівники Надвірнянського лісгоспу збудували нове рекреаційне місце «Гвіздецька гора». Його пропускна спроможність до 50 осіб.

До послуг подорожніх: лісові меблі, мангали, дитячий майданчик, стоянка для автомобіля, піднавіси зі столами та лавками. А щоб територія завжди залишалася чистою й охайною, встановлено смітники і дві вбиральні.

ДО ТЕМИ: Другий в Європі: в Микуличині біля сільських хат росте 250-літній ялицевий праліс. ФОТО

Ліс – найкращий санітар атмосфери. Тривале перебування людини у лісі покращує настрій, загальне самопочуття, – заукважив Руслан Осташук, директор Надвірнянського лісгоспу. – Підтвердженням цього є постійна увага до Карпат з боку мешканців мегаполісів, які щороку приїжджають сюди, щоб оздоровитися та відновити душевну рівновагу. Завдання лісівників – створити безпечні умови відпочинку у лісових масивах.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм