На Прикарпатті відбулися масштабні антитерористичні навчання

На території Делятинської ОТГ на Франківщині відбулись тактико-спеціальні антитерористичні навчання  під керівництвом координаційної групи Антитерористичного центру.

У заходах брали участь підрозділи Збройних Сил України, Національної гвардії, Національної поліції, Військової служби правопорядку, Державної прикордонної служби та Державної служби з надзвичайних ситуацій, інформує група інформації та комунікації військової частини 1241 НГУ.

Тренування, в яких узяли участь майже 500 осіб, проходили в умовах максимально наближених до реальних, з використанням спеціальної техніки та озброєння.

За сценарієм, «терористична група» прибула в гірську частину території Прикарпаття для вчинення диверсії на одному з військових об’єктів та вчинити серію вибухів на місцевих об’єктах критичної інфраструктури.

ДО ТЕМИ: Луцького терориста затримали: фото та відео штурму

Військовослужбовці поетапно відпрацьовували спільні дії, спрямовані на протидію терористичним проявам.

Координаційна група проаналізувала кожен етап навчань, відзначивши високий рівень підготовки та готовність до виконання спеціальних завдань.

Зазначається, що подібні навчання проводять щороку. Вони покликані покращити координацію та взаємодію між суб’єктами антитерористичної операції.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм