На Прикарпатті вчителі проводитимуть уроки в захисних щитках

Вчителі одягатимуть прозорий захисний щиток, який дозволяє передавати емоції, щоб не порушувати освітній процес.
Вчителі одягатимуть прозорий захисний щиток, який дозволяє передавати емоції, щоб не порушувати освітній процес.

Навчання у школах, які знаходяться в регіонах “червоної” зони за рівнем епідемічної небезпеки через значне поширення COVID-19, відбуватиметься в онлайн-режимі.

Про це розповів заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко під час виступу на Всеукраїнській серпневій онлайн конференції «Освіта в умовах пандемії: як організувати навчальний рік 2020-2021», інформує Ратуша.

Нагадаємо, до “червоної” зони за рівнем епідемічної небезпеки через значне поширення COVID-19 віднесли: Городенківський та Косівський райони Івано-Франківської області.

Якщо деякі школи будуть в “червоній” зоні, то буде запроваджено онлайн навчання саме на той період, поки регіон знаходиться в цій зоні, – зазначив Ляшко.

Водночас у “помаранчевій”, “жовтій” та “зеленій” зонах школи працюватимуть. Але в школах помаранчевої зони викладачі повинні носити захисний екран для обличчя.

ДО ТЕМИ: Маски і температурний скринінг: в яких карантинних умовах вчитимуться прикарпатські школярі

Станом на сьогодні, міста Івано-Франківськ, Бурштин, Коломия і Тисменицький район знаходяться у помаранчевій зоні.

Учні і вчителі в заклад освіти заходять обов’язково в масці, яка покриває рот і ніс. Згідно з сьогоднішніми рекомендаціями, вчителі повинні бути в масках і впродовж уроку, але ми змінимо норму. Вчителям дозволять викладати без маски на обличчі. Однак у помаранчевій зоні ми дамо рекомендацію вчителям одягати захисний щиток, який прозорий і дозволяє передавати емоції, щоб не порушувати освітній процес, – розповів санітарний лікар.

Проте, за його словами, рекомендації, які сьогодні затверджені, будуть переглядатися і змінюватися. На наступному тижні відбудеться конференція Всесвітньої організації охорони здоров’я та ЮНІСЕФ, на якій розглядатимуть питання підготовки до нового навчального року в умовах пандемії. 

Саме за результатами цієї глобальної конференції ми оцінимо доцільність перегляду наших рекомендацій, – додав Ляшко.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм