На Яремчанщині встановили сучасне огородження на ділянці дороги Мукачево-Львів. ФОТО/ВІДЕО

На Прикарпатті встановили сучасне бар’єрне огородження парапетного типу на заокругленій ділянці дороги державного значення Н09 «Мукачево-Львів» з одностороннім рухом у Яремче.

Про це на фейсбук-сторінці повідомив начальник служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак, пише Ратуша.

Свою функцію огородження виконує надійно! Декілька «автолихачів-випробувальників» найбільше на що спромоглися, то змістити огородження, але аж ніяк його не зруйнувати! При цьому огородження стримало з’їзд транспортного засобу з верхньої смуги дороги на нижню з можливим перекиданням та непередбачуваними наслідками ДТП, – написав він.

ДО ТЕМИ: За сприяння команди “За майбутнє” у Назавизові завершили ремонт дороги. ФОТО

За його словами, бар’єрне огородження підрядне підприємство відновлює і встановлює на визначене місце, а ось власник транспортного засобу, який вчинив його зміщення, навряд чи вже відновить своє авто до неушкодженого стану.

Шановні учасники дорожнього руху! Будьте обережні, не перевищуйте швидкісного режиму, особливо на заокруглених ділянках доріг в гірській місцевості! – додав Буджак.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм