На Прикарпатті врятували червонокнижного ведмедя, якого 17 років утримували в жахливих умовах

Червонокнижного ведмедя Юру, який уже 17 років утримується при ресторанно-готельному комплексі «Байка» в жахливих умовах, без належного харчування та ветеринарного огляду, мають передати до реабілітаційного центру.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на UAnimals.

Нагадаємо, власники готелю жорстоко експлуатували ведмедя на потіху публіці, яка могла розважитися, напоївши тварину солодкою колою. Через цей безглуздий атракціон у ведмедя цукровий діабет, крім того, через умови утримання він осліп, має проблеми з суглобами та інші серйозні проблеми зі здоров’ям, які несуть ризик його життю.

ДО ТЕМИ: В неволі та без якісної їжі: на Косівщині продовжують знущатися з червонокнижних ведмедів 

За запитом депутатки Юлії Овчиникової, голови МФО “Гуманна країна”, Державна екологічна інспекція Карпатського округу разом із представниками Держпродспоживслужби в Івано-Франківські області провела перевірку з метою контролю за додержанням вимог природоохоронного законодавства щодо умов тримання диких тварин у неволі.

За інформацією від Державної екологічної інспекції України, занесений до Червоної книги України бурий ведмідь Юра на території готельного комплексу «Байка» утримується без відповідного дозволу. Також було встановлено, що Юру тримають на території комплексу з порушенням умов утримання диких тварин у неволі, – йдеться у повідомленні.

За результатами контрольної перевірки склали акт щодо дотримання природоохоронного законодавства та видали припис про усунення порушення.

ДО ТЕМИ: Суто карпатське вбивство: четвертий рік слідчі шукають винних у вбивствах рідкісних тварин

За порушення вимог щодо утримання диких тварин у неволі склали протокол про адміністративне правопорушення. Матеріали справи передали до суду для притягнення вільних до адміністративної відповідальності.

Власники тварини вирішили добровільно передати Юру до Реабілітаційного центру бурих ведмедів.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм