На Прикарпатті викрили посадовицю на аферах з бюджетними коштами

Посадовиця вносила несанкціоновані зміни при нарахуванні та виплаті заробітної плати працівникам закладу освіти. Розмір збитків, завданих державі – близько 120 тисяч гривень.

Наразі прикарпатські слідчі повідомили їй про підозру, пише Ратуша з посиланням на поліцію Івано-Франківської області.

46-річна мешканка Прикарпаття, перебуваючи на посаді бухгалтера одного із підрозділів освіти Івано-Франківської області, вносила несанкціоновані зміни при нарахуванні та виплаті заробітної плати.

З’ясовано, що у період з квітня 2018 року по липень 2019 року зловмисниця вчинила несанкціоновані дії спрямовані на заволодіння бюджетними коштами. Вказані кошти передбачались для виплати заробітної плати та сплати податку, збору на доходи фізичних осіб, виплати відрядних, а також коштів перерахованих Фондом соціального страхування на відшкодування за листками непрацездатності,- йдеться у повідомленні.

Підозрювана, маючи логін та пароль для входу у систему дистанційного обслуговування клієнтів однієї із банківських установ та за допомогою виготовленого на її ім’я електронного цифрового підпису, перераховувала бюджетні кошти на власні карткові рахунки.

Слідчі повідомили зловмисниці про підозру за вчинення кримінальних правопорушень за ч. 2. ст. 191 та ч. 3 ст.362 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває,- повідомляють у пресслужбі.

Жінці загрожує максимальне покарання – до шести років за ґратами.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм