На Прикарпатті вже використали майже 300 млн грн “повеневих грошей”

Станом на 28 жовтня із 480 млн грн виділених урядом вже 276,8 млн грн використали на відновлення об’єктів, які пошкодила чи зруйнувала повінь на Прикарпатті.

Начальник управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації Володимир Стебницький кореспондентам Суспільного розповів, що це 67% від загальної суми, пише Ратуша.

Всього на ліквідацію наслідків паводку Прикарпаття отримало 480 млн грн. З цієї суми 80 млн грн матеріальної допомоги виплатили прикарпатцям.

Нагадаємо, раніше Івано-Франківська обласна держадміністрація видала розпорядження з переліком розпорядників та одержувачів цих коштів для проведення ліквідації наслідків негоди на Прикарпатті.

За словами Володимира Стебницького, 398 млн грн спрямували на найнеобхідніші відновлювальні роботи на об’єктах:

Станом на сьогодні на 411-ти об’єктах, а це майже 92 %, роботи розпочаті. На 269-ти об’єктах, що складає 60 %, роботи завершені. На об’єктах соціальної сфери роботи провели на 32-х об’єктах, що складає 67 %. Мости та мостові переходи – 106 об’єктів (60 %), об’єкти автомобільних доріг комунальної власності – 60 об’єктів, що становить 88 %. На об’єктах водного господарювання – 60 об’єктів, а це – 50 %.

ДО ТЕМИ: Стало відомо, скільки вже виплатили компенсацій постраждалим від повені прикарпатцям

Роботи завершили на 60% об’єктів області, які пошкодила червнева повінь. Також Володимир Стебницький додав, що роботи на основних об’єктах планують закінчити до початку грудня.

Коштів вистачить на все, бо на кожну проблему є відповідна сума. Проблема – у технологічному процесі, адже він займає час, і за два дні зробити не можна. Основні роботи закінчимо до початку грудня, а решта – до кінця року, – зазначив Стебницький.