stack of books on the dark wood background. toning. selective focus on the middle book

На Прикарпатті визначать книжкові видання, які будуть друкуватися за кошти обласного бюджету

На підтримку книговидання на 2021 рік в Івано-франківській області розпочався прийом документів для участі у конкурсі з визначення переліку книжкових видань, випуск (закупівлю) яких буде проводитися за кошти обласного бюджету.

Фінансова підтримка надаватиметься  тим творам, які  будуть  визначені та погоджені експертною радою з питань книговидання, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу ІФ ОДА.

Пропозиції на конкурс прийматимуться до кінця квітня. Подавати заявки можуть бути як автори творів, так і юридичні чи фізичні особи-підприємці, які зареєстровані у встановленому законодавством України порядку та внесені до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції.

ДО ТЕМИ: “Бібліотека сержанта”: прикарпатський військово-спортивний ліцей-інтернат отримає понад 700 книг

Конкурсні заявки на випуск (закупівлю) суспільно-значущих творів авторів з Прикарпаття, видань про наш край чи уродженців Івано-Франківської області приймаються згідно з основними тематичними напрямками: «Художня література»; «Історико-патріотична література. Краєзнавство»; «Видання для дітей та юнацтва»; «Мистецтво. Образотворчі видання»; «Науково-популярні, публіцистичні видання»; «Довідкові та інформаційні видання».

Заявки у вигляді конкурсних пропозицій приймаються за адресою: Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації, кабінет 469.

З більш детальною інформацією про необхідні документи та умови конкурсу можна ознайомитися на сайті обласної державної адміністрації в рубриці «Книговидання» або за посиланням http://www.if.gov.ua/page/25809.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм