На Прикарпатті вже вчетверте провели пригодницькі перегони “If-Race”

Ці змагання вважають найдовшими — тривають перегони 32 години.
Ці змагання вважають найдовшими — тривають перегони 32 години.

Понад 100 учасників з усієї України взяли участь пригодницьких перегонах “If-Race”. Змагання проводять вже четвертий рік поспіль. Цього року перегони відбулися в селі Узин Тисменицького району.

Перегони розпочалися десятого липня. Для учасників підготували кілька видів змагань: пішохідна дистанція, спортивне орієнтування та техніка гірського туризму, пише Ратуша з посиланням на Суспільне Карпати.

Ці змагання вважають найдовшими — тривають перегони 32 години. Команди долають дистанції 100 кілометрів. 11-го липня учасники долали цю відстань на велосипедах.

Учасниця перегонів із Житомира Ірина Трухній розповіла, що ці змагання дали можливість не тільки випробувати себе, а й відчути позитив від пригод. Участь у змаганнях дівчина бере не вперше.

“Змагання полягають у проходженні дистанції. Вона складається з контрольних пунктів, які треба “брати” у певному порядку або у тому, який ти собі надумаєш в проходженні етапів. Це випробування для себе, те, як ти можеш себе брати в руки і рухатися далі. По-друге, це є така пригода, яку тобі дарують та організовують”, – сказала Ірина Трухній.

Учасники змагань повинні вміти надавати першу медичну допомогу. Такі навички є обов’язковими. Тому у таборі провели майстер-класи.

Медичний координатор пригодницьких перегонів Леонід Федоровський сказав, що, зазвичай, усі люди, які беруть участь у змаганнях, є професійними.

“Але що професійніша людина, то більша ймовірність отримати серйозні травми. Саме на цих змаганнях серйозних травм, на щастя, поки що не було, але траплялися випадки, коли потрібна була медична допомога”, – зазначив Леонід Федоровський.

Організатор пригодницьких перегонів “If-Race” Андрій Зуєв розказав, що в Україні пригодницькі перегони проводять рідко.

“У нас не так багато змагань такого масштабу і з таким часом проведення перегонів. Цього року беруть участь команди, які можна вважати одними з найкращих і найсильніших в Україні”, – зазначив Андрій Зуєв.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм