На Прикарпатті буде своя Академія футболу. ФОТО

Перший відбір в Академію відбудеться уже 8-го серпня.
Перший відбір в Академію відбудеться уже 8-го серпня.

24 липня став справді історичним днем для всього прикарпатського футболу, адже сьогодні був зроблений важливий крок до створення в місті дитячої Академії.

Угоду про співпрацю та організацію взаємовідносин Академії футболу Прикарпаття підписали: Івано-Франківська міська рада, народний футбольний клуб “Ураган”, муніципальний футбольний клуб “Прикарпаття”, благодійний фонд «Футбольні таланти» і Університет нафти й газу, пише Ратуша.

За словами міського голови Руслана Марцінківа, головна мета створення Академії – розвивати футбол у нашому місті.

Кожна дитина, яка займається футболом, хоче в майбутньому виходити на матчі професіональної ліги проти сильних суперників. Будемо їм у цьому допомагати, – говорить міський очільник.

Президент “Прикарпаття” Василь Ольшанецький додає, що на Прикарпатті є дуже багато талановитих дітей, але, наразі, вони не мають де навчатися азів футбольної майстерності і “тікають” в школи “Динамо” чи “Шахтаря”.

Створення такої Академії дасть змогу залишити наші таланти вдома і залучити до виступів за прикарпатські команди, – каже президент Прикарпаття.

Базуватися академія буде на стадіоні ІФНТУНГ, Хет-трик арені.

Під час навчання вихованці будуть забезпечені умовами проживання, якісним навчально-тренувальним процесом та навчанням в загальноосвітній школі, а в майбутньому випускники Академії отримають шанс проявити себе в головній професіональній команді нашого краю – МФК “Прикарпаття”, який виступає у Першій лізі чемпіонату України.

З юними футболістами працюватимуть кваліфіковані тренери, діючі та колишні футболісти.

Вже виявили бажання попрацювати з молоддю наш ветеран Володимир Боришкевич і воротар Прикарпаття Андрій Новак, – розповів Василь Ольшанецький.

Перший відбір в Академію відбудеться 8-го серпня на стадіоні “Хет-Трик Арена” в Івано-Франківську.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм