Прикарпатський війт підробив рішення сесії та вже не вперше незаконно передав землю

Сільському голові однієї з сільрад Тисменицького району, який організував незаконну передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення повідомили про підозру.

Сума завданих збитків територіальній громаді склала майже 300 тисяч гривень, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу поліції Івано-Франківської області.

14 січня поточного року, без розгляду на засіданні сесії сільської ради проєкту із землеустрою, сільський голова самостійно підготував неправдиве рішення сесії, засвідчив його власним підписом, скріпив печаткою сільської ради і, тим самим, надав статусу офіційного документа. Досудове розслідування триває під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури, – йдеться у повідомленні.

Відповідно до фіктивного рішення земельні ділянки на території сільської ради Тисменицького району передані у власність двом особам.

Відтак, у результаті злочинних дій голови сільської ради, земельні ділянки передали у власність третім особам, але при цьому вони не вибули з власності територіальної громади. Згідно з ухвалою суду сума матеріальних збитків складає 268 тисяч 264 гривні.

ДО ТЕМИ: Прикарпатський підприємець привласнив 14 мільйонів гривень бюджетних коштів

27 листопада йому повідомили про підозру за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 364 (максимальне покарання – обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк) і ч. 1 ст. 366 (максимальне покарання – обмеження волі на строк до трьох років) Кримінального кодексу України.

Крім того, санкції статей передбачають позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Додамо, що такі незаконні дії сільський голова вчиняє не вперше. Наразі аналогічні правопорушення перебувають на розгляді в суді.