На прикарпатському підприємстві виявили 5 неоформлених працівників

В рамках проведення кампанії з виявлення неоформлених працівників інспектори праці Управління Держпраці в Івано-Франківській області провели перевірку однієї з будівельних компаній області.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на пресслужбу управління.

В ході інспекційного відвідування інспектори виявили 5 працівників, з якими не були оформлені трудові відносини. Посадові особи Управління склали акт, де зазначили виявлені порушення трудового законодавства, в тому числі допуск до роботи працівників без належного оформлення трудових відносин та ненадання повідомлення до Державної фіскальної служби про прийняття працівників на роботу, – йдеться у повідомленні.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті підприємець заплатить майже 200 тис. грн за неоформлених працівників

Відповідно до ст. 265 КЗпП України, юридичні та фізичні особи – підприємці, які використовують незадекларовану працю несуть відповідальність у вигляді штрафу, а саме:

у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення,

якщо повторно протягом двох років з дня виявлення порушення – у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм