a red fire alarm switch. red fire alarm. Push in pull down.

На прикарпатських виборчих дільницях виявили понад 2 тисячі порушень пожежної безпеки

На Прикарпатті із 400 перевірених виборчих дільниць порушення пожежної безпеки зафіксували у кожній.

Про це Суспільному розповів начальник відділу запобігання надзвичайним ситуаціям управління ДСНС в Івано-Франківській області Іван Склепович, пише Ратуша.

В Івано-Франківській області створено 1028 виборчих дільниць. Загалом, вони розміщені на 1 030-ти об’єктах, які підлягають перевіркам з питань пожежної та техногенної безпеки. Перевірки ми розпочали у вересні. Станом на друге жовтня проінспектовано приблизно 400 об’єктів. На них виявлено понад 2 000 недоліків. Решта об’єктів перевірять до 22-го жовтня, відповідно до наказу управління, – розповів Склепович.

ДО ТЕМИ: Мешканку Коломиї оштрафували за незаконну передвиборчу агітацію

За його словами, серед основних порушень – відсутність покриття вогнетривким розчином дерев’яних конструкцій дахів, відсутність або несправність систем протипожежного захисту, відсутність замірів опору ізоляції електромережі.

Ми пропонуємо керівникам об’єктів усунути більшість із цих недоліків до 25-го жовтня. Але, зрозуміло, що встановлення сигналізації – це дороговартісний процес, тому на деяких об’єктах такі порушення повторюються з року в рік і тягнуться від попередніх виборів. Їх усувають, коли надходять кошти. Повторних перевірок до виборів ми не зможемо здійснити, адже до цієї роботи на понад тисячу об’єктів задіяно 45 інспекторів. Але про усунення виявлених недоліків нас будуть інформувати листами голови комісій і керівники об’єктів, – зазначив Іван Склепович.

Також додав, що основні мінімальні вимоги з пожежної безпеки на виборчих дільницях дотримані. Це, у першу чергу, забезпеченість дільниць вогнегасниками та наявність не менше двох евакуаційних виходів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську чоловік з ножем напав на агітаторів. ФОТО

У випадку несвоєчасного усунення недоліків з пожежної безпеки, або їхнього повторення, на керівника об’єкта накладається штраф до 170 гривень.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм