На Надвірнянщині помер лікар Центру первинної допомоги. ФОТО

20 січня хвороба забрала життя досвідченого висококваліфікованого лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги” Ланчинської селищної ради Дубика Вадима Олексійовича.

Сумну звістку повідомили на Facebook-сторінці центру, пише Ратуша.

Його відданість професії та щирий інтерес до людських проблем забезпечили повагу безліч пацієнтів і колег, багатьом з яких він дав путівку у професійне життя. Його життєвий шлях – яскравий приклад вірного і чесного, самовідданого і безкорисливого служіння лікарській професії. Це непоправна втрата не лише для нас, колег і друзів, усієї громади, а перш за все для його рідних, а тому просимо прийняти слова найщирішого співчуття у цей скорботний час. Сумуємо разом з Вами. Вадим Олексійович був і залишається в наших серцях людиною найвищих моральних якостей, справжнім лікарем, що зберіг здоров’я, а можливо і життя багатьом пацієнтам. Світла пам’ять про нього залишиться в серці кожного хто знав цю щиру великодушну людину, – йдеться в дописі.

ДО ТЕМИ: У Франківську помер відомий лікар-травматолог

Вадиму Олексійовичу було 67 років.

Медик народився в селі Ланчин. Після закінчення Ланчинської середньої школи з золотою медаллю, поступив в Івано-Франківський Державний медичний інститут. Після закінчення якого в 1976 році прийшов на роботу в Надвірнянську центральну районну лікарню. З 1980 року працював дільничним терапевтом в селах Саджавка та Середній Майдан, при необхідності заміняв лікарів стаціонару.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм