На лісових підприємствах Косівського району виявили деревину без документів

На Косівщині правоохоронці під час обшуків у лісових господарствах виявили близько тисячі кубометрів лісоматеріалів різних порід, а підприємці не надали відповідних документів на походження деревини.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на пресслужбу поліції Івано-Франківської області.

Днями, в ході раніше розпочатого кримінального провадження прикарпатські правоохоронці, провели десять обшуків в лісових господарствах та суб’єктів господарської діяльності з метою виявлення документів, речей і предметів, які свідчать про злочинну діяльність за минулий і поточний роки в Косівському районі, – йдеться у повідомленні.

Під час обшуків встановили осіб, які причетні до незаконної діяльності у сфері лісового господарства. У результаті правоохоронці виявили близько тисячі кубометрів лісоматеріалів різних порід. Йдеться як про сировину, так і про готову оброблену лісопродукцію – бруси і дошки.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті за незаконну рубку дерев засудили майстра лісу

Підприємці не змогли надати відповідні документи, які підтверджують походження деревини. Також виявлено порушення облікових норм лісообігу. Відтак, правоохоронці вилучили деревину та обладнання для її обробки.

Надалі встановлюватимуть походження деревини та осіб, які причетні до незаконної рубки лісу. Досудове розслідування триває.