На Коломийщині з’явились дві нові поліцейські станції. ФОТО

В селищі міського типу Отинія та селі Воскресінці, що на Коломийщині відкрили поліцейські станції.

Це вже чотирнадцята та п’ятнадцята станції, які запрацювали на території Франківщини, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу поліції Івано-Франківської області.

Поліцейська станція у смт. Отинія обслуговуватиме території 29 сіл. У станції працюватиме чотири дільничних офіцерів поліції, а також один екіпаж працівників сектору реагування патрульної поліції, який нестиме службу цілодобово. Поліцейські працюватимуть в окремому приміщенні, яке знаходиться за адресою: смт. Отинія, вулиця Січових Стрільців, 10.

ДО ТЕМИ: На Калущині відкрили нову поліцейську підстанцію. ФОТО/ВІДЕО

Ще одна станція запрацювала у селі Воскресінці, яке входить до Коломийської ОТГ та обслуговуватиме територію 4 сіл. Знаходиться вона в сільській раді по вулиці Т. Шевченка, 40А.

Станції обладнані комп’ютерним та службово-технічним обладнанням для належного функціонування. В обох приміщеннях створені комфортні умови для спілкування громадян з дільничними офіцерами поліції, а також розміщені інформаційні стенди для мешканців населених пунктів,- повідомляють у пресслужбі.

ДО ТЕМИ: Прикарпатська поліцейська перемогла на міжнародному забігу з перешкодами. ФОТО

Начальник обласної поліції Володимир Голубош зауважив:

Діяльність поліцейських станцій у цих населених пунктах дасть можливість ефективніше реагувати на звернення громадян. Попереду ще багато змін, які мають вплинути на якість поліцейського обслуговування громад. На сьогодні створення таких поліцейських станцій на Івано-Франківщині знайшло схвальну підтримку у сільських громадах, тож бажаю місцевим правоохоронцям успіхів у службі та сподіваюсь, що дільничний виправдає довіру місцевих жителів. 

ДО ТЕМИ: Президент присвоїв Володимиру Голубошу звання генерала поліції третього рангу

Крім того, у Коломийському відділі поліції провели капітальний ремонт приміщення, яке призначене для відпрацювання тактики стрільби з табельної вогнепальної зброї.

Відтепер працівники поліції шести відділів мають можливість вдосконалювати свої навички з вогневої та тактичної підготовки. А в подальшому, використовуючи отримані знання, правоохоронці зможуть більш якісно забезпечувати безпеку громадян, – зазначив Володимир Голубош.