На Калущині засудили чоловіка, який вирощував коноплю в горщиках

Калуський міськрайонний суд виніс вирок місцевому мешканцю за незаконне придбання, зберігання та вирощування коноплі з метою збуту.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на пресслужбу суду.

Згідно з матеріалами справи, обвинувачений упродовж певного періоду користувався самовільно зведеним дачним будинком та прилеглою до нього земельною ділянкою. На цій земельній ділянці та у квіткових горщиках посіяв коноплю, яку й надалі чоловік вирощував та доглядав.

Аналогічно у квіткових горщиках у квартирі та на балконі за місцем свого проживання обвинувачений культивував рослини коноплі, що містила наркотичні засоби. У 2017 році працівниками правоохоронних органів під час проведення обшуку за ухвалою суду в приміщенні дачного будинку було виявлено рослини роду Коноплі які, згідно з висновком експерта є нарковмісними рослинами роду Коноплі (Cannabis), частини яких є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено – канабісом (марихуаною), – йдеться у повідомленні.

Того ж дня під час проведення обшуку у квартирі за місцем проживання обвинуваченого, поліцейські виявили та вилучили рослини коноплі.

ДО ТЕМИ: Налагодив схему збуту: на Прикарпатті затримали наркоторговця

Обвинувачений в судовому засіданні вину визнав в повному обсязі. Щиро розкаявся за вчинене, просив суворо не карати.

Суд встановив, що кількість наркотичної речовини, яку придбав, виготовляв та зберігав чоловік та спосіб її упакування, свідчить про те, що він вчиняв ці дії з метою збуту наркотичної речовини, а не для власних потреб.

Призначаючи покарання обвинуваченому, суд, враховував ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винного та обставини, що пом’якшують та обтяжують покарання, обставини при яких був скоєний злочин, а також позицію прокурора.

ДО ТЕМИ: У Долині затримали неповнолітніх, які вживали наркотики. ФОТО

Як наслідок суд призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки 6 місяців з конфіскацією майна. Суд зарахував обвинуваченому в строк покарання термін його попереднього ув’язнення під час слідства.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм