На Калущині відкрили ще один спортивний майданчик зі штучним покриттям. ФОТО

16 листопада у Голинській ЗОШ І-ІІІ ст. відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям. Найбільше село Калуського району має неабиякі спортивні досягнення та славиться відомими людьми.

Зокрема, це футболіст Василь Івахнюк, спортсменка-легкоатлетка, майстер спорту України міжнародного класу, учасниця літніх Олімпійських ігор Тетяна Ляхович, майстер спорту з важкої атлетики Марія Відливана, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської облдержадміністрації.

У Голинській школі І-ІІІ ст. навчається понад півтисячі дітей, які з нетерпінням чекали цього свята – відкриття спортивного майданчика. У заході взяли участь народний депутат України Едуард Прощук, голова Калуської райдержадміністрації Жанна Табанець, перший заступник голови РДА Оксана Канюка, – йдеться у повідомленні.

Головною метою проекту було привернення уваги школярів до активного способу життя та змістовного дозвілля. Створення умов для занять спортом дозволить виховувати здорову націю. Завдяки спільним зусиллям влади й громади, школярі та молодь у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я.

ДО ТЕМИ: У Галичі облаштують оглядовий майданчик-стоянку за майже 300 тис. грн

Реалізація цього об’єкта проводилася за кошти державного та обласного бюджетів. Кошторисна вартість становить близько 1,5 млн грн.

Будівництво майданчика розпочали у 2019-му, потім була пауза через брак коштів. А вже цього року, завдяки старанням народного депутата Едуарда Прощука залучено понад 800 тис. грн субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток громад. Тож об’єкт вдалося успішно завершити. 

Відкриваючи захід, народний депутат Едуард Прощук наголосив, що попри складну ситуацію, пов’язану з коронавірусом, у державі загалом та районі зокрема вдалося реалізувати чимало проектів. Він висловив сподівання, що в наступному році буде реалізовано ще більше проектів у сфері освіти, спорту, культури та дозвілля.

Варто зазначити, що це вже 8 спортивний майданчик зі штучним покриттям у Калуському районі.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм