На змаганнях з пауерліфтингу калушанин здобув два “золота” та “срібло”

Калушанин, Назарій Левицький вдало виступив на 10-му відкритому чемпіонаті із пауерліфтингу.

Про це 20-річний калушанин, студент Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та пауерліфтер  повідомив на своїй Facebook-сторінці.

Змагання проводилися в розважальному комплексі «Адреналін Сіті» без глядачів. Перспективний калуський атлет, виступаючи у ваговій групі до 90 кг, посів перші місця з пауерліфтингу з загальним результатом в трьох видах програми (присіданні, жимі, тязі) 575 кг та з PUSH&PULL (в жимі й тязі) з сумою 370 кг, а також виборов друге місце в абсолютній першості з пауерліфтингу у віковій категорії Juniors 20-23.

Також повідомляють, що Назарій Левицький ще раніше виконав норматив майстра спорту.

10-й чемпіонат ВПА УкраїниПрисідання:-195 кг-205 кг-215 (не зараховано)Жим-135 кг-140 кг142,5 кг (спроба…

Опубліковано Назарієм Левицьким Субота, 4 липня 2020 р.